Altunizade İphone Mikrofon Değişimi

Anasayfa » Hizmet Bölgeleri » Altunizade İphone Mikrofon Değişimi

Altunizade İphone Mikrofon Değişimi

Altunizade İphone Mikrofon Değişimi Günlük olarak sıklıkla kullandığımız akıllı telefonlarımızda, zaman zaman ortaya çıkan arızalar moralimizi bozmamız için yeterli sebepler arasında yer alıyor. Akıllı telefonlarımızda en sık rastladığımız arıza durumları arasında şüphesiz mikrofonlar geliyor.

Telefon görüşmelerimiz için olmazsa olmaz parçalar arasında yer alan mikrofonlar, telefon görüşmesinde ve görüntülü görüşmelerde, video kayıt esnasında kullanılan mikrofonlar farklılık gösterir. Bu sebep ile mikrofon bozulması durumlarında arıza tespiti yapılırken doğru analizlerin yapılması büyük bir önem taşır. Telefon mikrofonlarınızın bozulması durumlarınızda servisimizden telefon marka ve modelinize uygun tamir fiyat bilgisini alabilirsiniz.

Telefon Görüşme Esnasında Ses Karşı Tarafa Neden Gitmez?

Telefon görüşmesi yapılırken ani olarak gelişen arıza durumları sıklıkla rastlanılan durumlar arasında yer alır. Telefon görüşmesi yaptığınız sırada sesiniz karşı tarafa gitmiyor veya kısık, kesik kesik gidiyor ise telefonunuzda bulunan mikrofonun bozulduğunu anlayabilirsiniz.

Akıllı mobil cihazlarda mikrofon arızalarının yaşanması, tamir gibi işlemler gerektirmez ve mikrofonlar doğrudan değişime gider. Bu anlamda telefonunuzun alt kısmında bulunan mikrofonunuzu, birinci sınıf kalitede malzemeden üretilmiş cihazını marka modeline uygun garantili ürünlerimiz ile değiştiriyoruz.

Mikrofon Değişimi Sırasında Bilgiler Silinir mi?

Telefonunuzda bulunan mikrofonlar bulundukları konum itibari ile işlevleri birbirlerinden farklıdırlar. Bu anlamda görüşme esnasında kullanılan mikrofon, video kayıt esnasında kullanılan mikrofondan farklıdır. Cihazınızda bulunan mikrofondan bir tanesi kameranıza bağlı iken diğeri görüşme yapacağınız hoparlör kısmına bağlıdır.

Durumun böyle olması kullanıcılarda mikrofon tamiri sırasına yaşanabilecek durumların olup olmadığı kaygısını yaratıyor. Bu kaygılar arasında en bilineni mikrofon değişimi esnasında bilgilerin silinip silinmeyeceği olmuştur. Mikrofon değişimi işlemlerinizde cihazının içerisinde bulunan hiçbir belgeye zarar vermiyoruz. Mikrofon değişim işlemlerinizde dikkatle cihazlarınızı açıyor ve parçasını değiştiriyoruz. Yapılan bu işlemin belgeler ile hiçbir alakası yoktur.

Mikrofon Değişimlerinizde Garantiniz Biziz!

Telefon arıza işlemlerimizin tamamında olduğu gibi mikrofon değişimi işlemlerinizde de gönül rahatlığı ile firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamız mikrofon değişim işlemleri ve işlem sırasında kullanmış olduğu parçalara garanti vermektedir. Mikrofon değişimi işleminizin tamamlanmasından sonra garanti süreniz boyunca bölgede yaşayacağınız tüm sorunları ücretsiz bir şekilde çözüme ulaştırıyoruz. Telefon mikrofonunuz ile alakalı detaylı bilgilere firmamız uzman ekip kadrosundan ulaşabilirsiniz.

Benzer Konular